Referencie

Veľká spokojnosť s touto realitkou. Riešili sme predaj aj kúpu nehnuteľnosti. Všetko pekne naväzovalo. Mgr. Mikotová nás šikovne usmerňovala a bola nám stále k dispozícii. Odporúčam každému, kto chce riešiť predaj, kúpu či prenájom nehnuteľnosti alebo pozemku. Takto si predstavujem spoluprácu s profesionálom.           


Lucia Fleischmann


Ďakujem za ďaľšiu spoluprácu. 100% spokojnosť. Odporúčam!


Klaudia Dostálová


Ďakujeme za ďalšiu spoluprácu, ktorá nebola jediná a určite ani posledná.


Adela Khulová


100% spokojnosť. Rýchle jednanie.


Katarína Knotková


Paní Mikotová nám při prodeji domu velmi pomohla, poradila a byla vždy ochotná. Její přehled v realitách a vysoká profesionalita celý proces ulehčili. Moc děkujeme za milou spolupráci a všem vřele doporučujeme!


Věra V.


Vysoko profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Bol to rýchly a bezproblémový proces. Neskutočná profesionalita p.Mikotovej, veľmi milá a ochotná pani. Môžem len odporučiť.


Eva L.


Pani Blahová bola najlepšie pripravenou maklérkou, s ktorou sme prišli do styku pri predaji nášho bytu. S jej prácou sme veľmi spokojní, je na vysokej profesionálnej úrovni. Prajeme veľa úspechov do ďalšej práce a určite budeme jej služby odporúčať ďalej.


Jana


Odporúčam, veľmi šikovná pani Blahová. Spokojnosť


Klaudia


Perfektny servis. Perfektny prehlad. Doporucujem!


Brano Dermek


Boli sme moc spokojný s p.Blahovu všetko rýchlo a super vybavené! Veľká spokojnosť!


Jaromír


Profesionální přístup a výborná komunikace!


Eva Vinceková


Veľké ďakujem patrí p. Blahovej Veronike za jej ústretovosť, profesionalitu, veľmi milé jednanie a ochotu. TOP maklérka. V prípade potreby sa určite obrátime na služby p. Blahovej Veroniky.


Simona H.