Referencie

,,Komunikácia, odbornosť, profesionalita,, - to všetko sú tri základné piliere, ktoré nájdete pod jednou strechou práve v HRF reality. Moja spokojnosť je na maximálnej úrovni,ktorú ponúkajú. Veľká vďaka patrí celému tímu a konateľke spoločnosti p. Márii Mikotovej, ktorá bez akýchkoľvek problémov zabezpečila bezproblémovú kúpu a predaj nehnuteľnosti. Venovala sa mi aj nad rámec svojho pracovného času a všetko na diaľku dokázala zariadiť. Preto neváhajte a zverte sa do rúk profesionálov, ktorí ovládajú svoju prácu. Verte, že nebudete ľutovať a budete nadmieru spokojní, ak plánujete svoju nehnuteľnosť či už predať, prenajať alebo možno hľadáte nehnuteľnosť pre svoje budúce bývanie. Vrele odporúčam, bolo mi cťou a ďakujem za spoluprácu.


Lenka Kabátová, 22.05.2024


Profesionalita, ochota,nadštandardný prístup,super znalosť pomerov,odbornosť, no a veľká spokojnosť a vďaka. Už som povedal mnohým.Pekný deň, len tak ďalej. Štefan


Štefan Huťťa, 16.04.2024


S pani Mikotovou som riešila predaj aj kúpu nehnuteľnosti viackrát, bola som vždy spokojná po všetkých stránkach, tiež aj s celým tímom HRF Reality, p. Blahová to isté vždy boli ústretové, milé a profesionálne , môžem len doporučiť každému, kto bude chcieť riešiť bývanie.


Monika Vašková, 16. 04. 2024


Veľká spokojnosť. Veľmi ochotný a profesionálny prístup. Všetko prebehlo bez problémov. Ďakujem


Tomáš Salák, 22.03.2024


Ďakujem za skvelú spoluprácu s realitnou kanceláriou HRF REALITY. Samotný prístup maklérky p. Lipovskej hodnotím ako vysoko profesionálny. Komunikácia prebiehala vždy v priateľskej atmosfére, vedela poradiť a usmerniť vo veciach, s ktorými sa bežný človek nestretáva. Samotné spracovanie predaja, od naskenovania bytu, popis - čo daný byt obsahuje až po samotné inzerovanie na webovej stránke boli na vysoko profesionálnej úrovni. Vašu realitnú kanceláriu ako aj p. Lipovskú ako maklérku,môžem len vrelo odporučiť, bol som s Vašimi službami nadmieru spokojný. Ešte raz ďakujem za skvelú spoluprácu.


Švikruha Peter, 15.02.2024


Veľká spokojnosť a veľká Vďaka pani Mgr. Mikotovej za spoluprácu. Najmilšia pani maklérka, ktorá urobí aj nemožné pre spokojnosť svojich klientov. Určite odporúčam HRF Reality!


Romana Z., 16.01.2024


Profesionálny prístup pani Mgr. Mikotovej.


Karol Nezval, 14.06.2023


Veľká spokojnosť, veľmi ochotný a profesionálny prístup môžem len odporučit. Nemali sme žiaden problém a všetko prebehlo super. Ďakujeme veľmi pekne.


Patrik Kavoň, 03.01.2023


S pani Mikotovou a jej prácou realitných služieb som nadmieru spokojná. Vysoká profesionalita a flexibilnosť. Vždy bola ochotná komunikovať i nad rámec jej pracovného času, pomohla a mala snahu riešiť veci, ktoré nemuseli byť jej povinnosťou makléra. Veľké Ďakujem za pomoc pri predaji nehnuteľnosti. Som veľmi spokojná s pani Mikotovou a jej tímom v HRF Reality. Všetkými desiatimi odporúčam!


Jana D., 28.10.2022


Hodnotím veľmi kladne, super ľudia, ochotní, všetko prebehlo veľmi rýchlo a odporúčam služby tejto realitnej kancelárie.


Ľudmila Zongorová, 30.08.2022


S HRF REALITY sme už druhýkrát spolupracovali a boli sme v obidvoch prípadoch nadmieru spokojní. Môžeme len vrelo doporučiť. Ďakujeme za všetko p. Mikotovej aj p. Lipovskej.


 


Blanka Čederlová, 20.07.2022


So službami realitnej kancelárie HFR reality sme boli pri kúpe bytu maximálne spokojní. Prístup pani Mgr. Mikotovej je vysoko profesionálny, ľudský a bezproblémový. Ocenili sme aj skvelú a rýchlu komunikáciu. Vo všetkom nám vedela poradiť. Postarala sa o všetko čo bolo treba. Realitnú kanceláriu môžeme s kľudným svedomím odporučiť.


Denisa Danieliková, 15.07.2022


O realitnej kancelárii HRF reality som nepočula, dokým sme neobjavili tú spravnu nehnuteľnosť a prave HRF reality ju sprostredkovávala na internete. Musím však vyzdvihnúť profesionálny a pritom veľmi ľudský prístup p. maklérky Lipovskej, ktorá na všetko pružne reagovala, telefonicky nás pri každom kroku informovala a ochotne a trpezlivo vysvetľovala všetko okolo predaja a prepisu nehnuteľnosti. V dnešnej dobe natrafiť na tak  spoľahlivého a šikovného človeka je ojedinelé. Spoluprácu s HRF reality a s p. Lipovskou môzem a aj budem každému len a len odporúčať.


Mgr. Katarína Hyžová, 10.07.2022


Rada by som poďakovala pani Mgr. Márii Mikotovej za jej profesionálny a ľudský prístup pri realizácii kúpy nehnuteľnosti. Celý proces predaja a kúpy nehnuteľnosti bol perfektne zvládnutý bez akýchkoľvek zádrhelov a zbytočných prieťahov. Služby pani Mgr. Mikotovej a spoločnosti HRF REALITY s.r.o. môžem vrele odporučiť každému.


Andrea Dudášová, 01.05.2022


HRF REALITY s.r.o., veľmi profesionálna realitná kancelaria, všetko detailne vysvetlene, 100 % pripravené papiere, po kúpe presný opis, kde sa má ísť, čo treba so sebou... odporúčam maklérku pani Lipovskú, bola som s ňou max spokojná-mala prehľad, seriózna, komunikatívna, zodpovedná. Ďakujem pekne.


Soňa Mikušová, 30.04.2022


S pani Mgr. Mikotovou som mal možnosť spolupracovať viackrát (kúpa i prenájom) a vždy som bol s našou spoluprácou 100% spokojný. Pani maklérka má prácu príkladne zorganizovanú, bola nielen schopná, ale i ochotná zodpovedať všetky dotazy, pomocť s papierami i nad rámec toho čo sa od realitného makléra očakáva atď. Servis z pohľadu klienta je teda perfektný a ja sa teším na prípadnú ďalšiu spoluprácu.


Jozef Hrušecký, 29.04.2022


Odborný  a veľmi ústretový prístup. Ďakujem za spoluprácu. Odporúčam jej kanceláriu a osobne  p. Mikotovú na spoluprácu.


Ing. Milan Kakalík, 29.04.2022


Spokojnosť, môžem len odporučiť.


    Zuzana Jandlová, 29.04.2022


Bol som maximálne spokojný. Maklérka pani Lipovská bola ústretová, komunikatívna, všetko zariadila a informovala ma. Prijemná spolupráca. Ešte raz maximálna spokojnosť!


Peter Maruša, 20.11.2022


Výborný prístup a profesionalita, ďakujem.


Ján Osadský, 18.10.2021


P.Mikotová je profesionálka, veľmi flexibilná, milá, ochotná.. Mam iba superlatívy. Takže odporúčam!


Natála T., 28.09.2021


Maximálna spokojnosť


Štefanča, 28.09.2021


Profesionálny prístup, výborný servis. Ak hľadáte človeka na predaj alebo kúpu svojej nehnuteľnosti vrelo odporúčam pani Mikotovú.


Klára R., 28.09.2021


Veľká spokojnosť s touto realitkou. Riešili sme predaj aj kúpu nehnuteľnosti. Všetko pekne naväzovalo. Mgr. Mikotová nás šikovne usmerňovala a bola nám stále k dispozícii. Odporúčam každému, kto chce riešiť predaj, kúpu či prenájom nehnuteľnosti alebo pozemku. Takto si predstavujem spoluprácu s profesionálom.           


Lucia Fleischmann 12.12.2020


Ďakujem za ďaľšiu spoluprácu. 100% spokojnosť. Odporúčam!


Klaudia Dostálová, 17.11.2020


Ďakujeme za ďalšiu spoluprácu, ktorá nebola jediná a určite ani posledná.


Adela Khulová, 15.10.2020


100% spokojnosť. Rýchle jednanie.


Katarína Knotková, 30.09.2020


Paní Mikotová nám při prodeji domu velmi pomohla, poradila a byla vždy ochotná. Její přehled v realitách a vysoká profesionalita celý proces ulehčili. Moc děkujeme za milou spolupráci a všem vřele doporučujeme!


Věra V. 30.09.2020


Vysoko profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Bol to rýchly a bezproblémový proces. Neskutočná profesionalita p.Mikotovej, veľmi milá a ochotná pani. Môžem len odporučiť.


Eva L., 28.09.2020


Pani Blahová bola najlepšie pripravenou maklérkou, s ktorou sme prišli do styku pri predaji nášho bytu. S jej prácou sme veľmi spokojní, je na vysokej profesionálnej úrovni. Prajeme veľa úspechov do ďalšej práce a určite budeme jej služby odporúčať ďalej.


Jana, 27.09.2020


Odporúčam, veľmi šikovná pani Blahová. Spokojnosť


Klaudia, 25.09.2020


Perfektný servis. Perfektný prehlaď. Doporučujem!


Brano Dermek, 24.09.2020


Boli sme moc spokojný s p.Blahovu všetko rýchlo a super vybavené! Veľká spokojnosť!


Jaromír, 24.09.2020


Profesionální přístup a výborná komunikace!


Eva Vinceková, 24.09.2020


Veľké ďakujem patrí p. Blahovej Veronike za jej ústretovosť, profesionalitu, veľmi milé jednanie a ochotu. TOP maklérka. V prípade potreby sa určite obrátime na služby p. Blahovej Veroniky.


Simona H., 28.11.2019