Referencie

S pani Mgr. Mikotovou som mal možnosť spolupracovať viackrát (kúpa i prenájom) a vždy som bol s našou spoluprácou 100% spokojný. Pani maklérka má prácu príkladne zorganizovanú, bola nielen schopná, ale i ochotná zodpovedať všetky dotazy, pomocť s papierami i nad rámec toho čo sa od realitného makléra očakáva atď. Servis z pohľadu klienta je teda perfektný a ja sa teším na prípadnú ďalšiu spoluprácu.


Jozef Hrušecký


Odborný  a veľmi ústretový prístup. Ďakujem za spoluprácu. Odporúčam jej kanceláriu a osobne  p. Mikotovú na spoluprácu.


Ing. Milan Kakalík


Spokojnosť, môžem len odporučiť.


    Zuzana Jandlová


Bol som maximálne spokojný. Maklérka pani Lipovská bola ústretová, komunikatívna, všetko zariadila a informovala ma. Prijemná spolupráca.         Ešte raz maximálna spokojnosť!


Peter Maruša


Výborný prístup a profesionalita, ďakujem.


Ján Osadský


P.Mikotová je profesionálka, veľmi flexibilná, milá, ochotná.. Mam iba superlatívy. Takže odporúčam!


Natála T.


Maximálna spokojnosť


Štefanča


Profesionálny prístup, výborný servis. Ak hľadáte človeka na predaj alebo kúpu svojej nehnuteľnosti vrelo odporúčam pani Mikotovú.


Klára R.


Veľká spokojnosť s touto realitkou. Riešili sme predaj aj kúpu nehnuteľnosti. Všetko pekne naväzovalo. Mgr. Mikotová nás šikovne usmerňovala a bola nám stále k dispozícii. Odporúčam každému, kto chce riešiť predaj, kúpu či prenájom nehnuteľnosti alebo pozemku. Takto si predstavujem spoluprácu s profesionálom.           


Lucia Fleischmann


Ďakujem za ďaľšiu spoluprácu. 100% spokojnosť. Odporúčam!


Klaudia Dostálová


Ďakujeme za ďalšiu spoluprácu, ktorá nebola jediná a určite ani posledná.


Adela Khulová


100% spokojnosť. Rýchle jednanie.


Katarína Knotková


Paní Mikotová nám při prodeji domu velmi pomohla, poradila a byla vždy ochotná. Její přehled v realitách a vysoká profesionalita celý proces ulehčili. Moc děkujeme za milou spolupráci a všem vřele doporučujeme!


Věra V.


Vysoko profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Bol to rýchly a bezproblémový proces. Neskutočná profesionalita p.Mikotovej, veľmi milá a ochotná pani. Môžem len odporučiť.


Eva L.


Pani Blahová bola najlepšie pripravenou maklérkou, s ktorou sme prišli do styku pri predaji nášho bytu. S jej prácou sme veľmi spokojní, je na vysokej profesionálnej úrovni. Prajeme veľa úspechov do ďalšej práce a určite budeme jej služby odporúčať ďalej.


Jana


Odporúčam, veľmi šikovná pani Blahová. Spokojnosť


Klaudia


Perfektny servis. Perfektny prehlad. Doporucujem!


Brano Dermek


Boli sme moc spokojný s p.Blahovu všetko rýchlo a super vybavené! Veľká spokojnosť!


Jaromír


Profesionální přístup a výborná komunikace!


Eva Vinceková


Veľké ďakujem patrí p. Blahovej Veronike za jej ústretovosť, profesionalitu, veľmi milé jednanie a ochotu. TOP maklérka. V prípade potreby sa určite obrátime na služby p. Blahovej Veroniky.


Simona H.