Reality Záhorie

  • Sprostredkovanie predaja, kúpa alebo prenájom.
    Byty, domy, stavebné pozemky, chalupy, chaty, vinohrady,
    záhrada, orná pôda a ostatné nehnuteľnosti.
  • Pre podnikateľov predaj, nákup alebo prenájom výrobných,
    obchodných, skladových, reštauračných, ubytovacích a iných
    podnikateľských priestorov, kancelárií a pod.
 
Ponuka realít
Pre klientov hľadáme
Vyhľadávanie realít
Ponuka služieb
Kontakt
Kontaktujte nás
Ponuka HRF Reality
Byty Skalica
1 izbové byty + Garsónky
2 izbové byty
3 izbové byty
4 izbové byty
Byty Holíč
1 izbové byty + Garsónky
2 izbové byty
3 izbové byty
4 izbové byty
Byty ostatné
Domy, vily
Chaty, chalupy
Pozemky
Podnikateľské priestory
Garáže
Orná pôda
Banky- hypoúvery
Mapa Slovensko
Aktuálne kurzy

Štatistiky návštevnosti
Včera: 70
Dnes: 9
Mesiac: 1167
Celkom: 233838
HRF Reality, s.r.o.
Zákazka 70/17 Holíč Okres Skalica
225.000,00 €
Status: Voľné
To change obrázok, hover mouse over thumbnails below
obr1 obr2 obr3 obr4
obr5 obr6 obr7 obr8
obr9 obr10 obr11 obr12

Detaily
Voľné
Typ dopytu:Predaj
Kategória:Podnikateľské priestory
Cena: 225.000,00 €

Na predaj stolárstvo s predajňou v meste Holíč s kompletným zariadením

Ponúkame na predaj zabehnuté stolárstvo, ktoré sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Holíč, neďaleko hlavnej cesty. Do budovy je vstup z viacerých vchodov. Spredu sú dva vstupy priamo do dielne a zo zadu je vstup do predajne a vstupnej chodby. Parkovanie je zabezpečené priamo pri budove, či už pri dielni alebo pred predajňou. Celková plocha pozemku predstavuje 2984 m2. Samotný objekt (budova) má 803 m2 + podkrovie, ktoré je možné dobudovať, nakoľko sú tu prichystané inžinierske siete. Objekt je napojený na vodu z vlastnej studne, odpady riešené žumpou a vykurovanie je zabezpečené ústredným kúrením na tuhé palivo.

Dispozíciu tvorí: recepcia (predajňa) s rozlohou 64,10 m2, so vstupom do kancelárie (15,33 m2). Samostatný vchod je aj do vstupnej chodby, odkiaľ sa ide do jednotlivých miestností (kotolňa, pánske, dámske toalety, šatňa, kuchyňa, kúpelňa so sprchovacím kútom, elektrorozvodňa, sklad nebezpečných látok, sklad materiálu). 

Zo vstupnej chodby je vstup aj do stolárskej dielne, ktorá je účelovo rozdelená na jednotlivé časti. Tvorí ju ručná dielňa, sklad, sklad hotových výrobkov, sušiareň, miestnosť občasného nanášania farieb, odkladacia miestnosť, nárezovňa, sklad pomôcok. 

V prípade záujmu je možné ponechať v celom objekte kompletné zariadenie + stroje. Na recepcii (predajni) by ostalo komplet vnútorné zariadenie - pult, stôl, ukážky jednotlivých výrobkov - kuchynské linky, skrine. V kancelárii nábytok, v skladoch police a skladovacie zásoby, v kuchyni kuchynská linka, v dielni jednotlivé stroje - nárezová pila, malá skracovacia pila, kolíkovačka, pásová bruska, olepovačka hrán.  Cena za vnútorné zariadenie, stroje + skladovacie prístroje je 25.000,- eur. Táto cena nie je zarátaná v predajnej cene 225.000,- eur. 

Odporúčam osobnú obhliadku tejto nehnuteľnosti, ktorú Vám zabezpečíme na tel. čísle 0918 529 264V cene sú zahrnuté náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, správny poplatok na katastri za vloženie kúpnych zmlúv, vypracovanie návrhov na vklad v katastri, prepis energií, finančné poradenstvo.   Powered by EZ Realty 4.2.1
Konverzný kurz
1€ = 30,1260 Sk
Vybrané ponuky
Partneri